Nazywam się Agnieszka
Czajkowska-Wendorff

Jestem psycholożką, psychoterapeutką, coachem i mówczynią motywacyjną. Mam 19-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i z dziećmi oraz 11-letnie doświadczenie w pracy z dorosłymi. Na co dzień pracuję w moim gabinecie prywatnym oraz w poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin, mediacje, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla firm oraz stronę na Facebooku PRO Ego.

Moją misją jest

Wspieranie ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym, w pokonywaniu trudności i odkrywaniu talentów. Uważam, że w każdym z nas drzemie ogromna siła i piękno. Pomogę Ci uporać się z traumami i ze schematami z dzieciństwa, które powstrzymują Cię od lepszego, wymarzonego życia. Będę Cię wspierać w odkrywaniu Twojego potencjału i w drodze do życia w zgodzie z samą sobą.

Prowadzę warsztaty dla rodziców

Zaangażowana w walkę z depresją dorosłych i młodzieży, stworzyłam bezpłatne materiały „Jak rozpoznać depresję u nastolatka” oraz „Jak poradzić sobie z dziecięcą depresją?”

„Jak wychować asertywne dziecko” oraz warsztaty terapeutyczne „Od wybaczenia do wdzięczności – zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Jestem autorką bajek terapeutycznych i warsztatu „Wzmocnij poczucie własnej wartości” oraz stworzyłam bezpłatny e-book „Przemoc psychiczna. Rozpoznaj ją i uwolnij się”

Mam dużą przyjemność być mentorką Fundacji Kobieta Niezależna i Fundacji Firmy Rodzinne.

Szkoleniowiec u Kamili Rowińskiej

Prowadzę moduł na szkoleniu „Asertywny Rodzic Partner Manager” asertywność nastolatka oraz na szkoleniu „Buduj swoją Wewnętrzną Siłę”, organizowanych przez Kamilę Rowińską Rowińska Business Coaching

MEDIA O MNIE:

Wystąpienie na Tede'x​

Zobacz moje wystąpienie „Bądź swoim autorytetem”

Wywiad telewizja Tczew Agnieszka Czajkowska Wendorff

Pytanie na śniadanie​

Asertywność, codzienne problemy, gdy twój partner zbytnio Cię kontroluje, daj sobie prawo by odmówić etc..

Radio Gdańsk

Temat tygodnia, telewizja Tetka Tczew HD

MEDIA O MNIE:

Pytanie na śniadanie​

Asertywność, codzienne problemy, gdy twój partner zbytnio Cię kontroluje, daj sobie prawo by odmówić etc..

Wystąpienie na Tede'x​

Zobaczyć moje wystąpienie „Bądź swoim autorytetem”

Telewizja Tczew​

Temat tygodnia, telewizja Tetka Tczew HD

Wywiad telewizja Tczew Agnieszka Czajkowska Wendorff

Testimoniale

Pani Agnieszko, byłam uczestnikiem tego szkolenia, dziękuję bardzo za tyle merytorycznej wiedzy i praktycznych przykładów. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani i doświadczenia posiadanego przez Panią. Dostarczyła Pani mi wielką wartość, którą wykorzystam w swoim życiu. Pozdrawiam serdecznie.
Viola Trzebińska
Jak wychować asertywne dziecko
Serdecznie polecam współpracę z Agnieszką. 2 dni temu uczestniczyłam w prowadzonych przez nią warsztatach, które dotyczyły wewnętrznej siły. Ćwiczenia pozwoliły przyjrzeć się sobie i popatrzeć na siebie z innej perspektywy. Zdecydowanie zainspirowały mnie do dalszego rozwoju”. 
Aneta Bigdoń
Zbuduj swoją wewnętrzną siłę
Agnieszkę poznałam na szkoleniu z wizerunku kobiecego, gdzie przeprowadziłam z uczestnikami prelekcje. Była to bardzo wartościowa lekcja, na której dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie, z których nie zdawałam sobie sprawy. Agnieszka to bardzo ciepła i otwarta osoba widać, że swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Gorąco polecam!
Joanna Wójcik
Szkolenie wizerunku kobiecego
Poznałam Agnieszkę dzięki programowi Early Warning Europe. Pierwsze co odczułam podczas rozmowy to pozytywne wibracje nadawanie na tych samych falach. Super jest również to, że Agnieszka mówi "ludzkim językiem", zamiast suchych fraz
Anna Mieszkowska
Konsultacje
Początkowo podeszliśmy do tego z ciekawością, nie wiedzieliśmy, jak ten dzień będzie wyglądał, co dokładnie będziemy robić. Okazało się, że był to wspaniały, pełen mądrych przemyśleń, życiowych lekcji oraz praktycznych umiejętności czas.
Magdalena Dudek
OmniFin
Agnieszkę poznałam podczas szkolenia Kamili Rowińskiej „Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Wykład Agnieszki i ćwiczenia, które wykonaliśmy spowodowały ogromną zmianę w moim życiu - zmieniłam zupełnie postrzeganie samej siebie. Dziękuję Agnieszko za te cudowne spotkanie!
Natalia Michalak
Zbuduj swoją wewnętrzną siłę

Zobacz recenzje ze spotkań